آموزش مجازی

فرم درخواست پکیج آموزشی نارنج

پکیج آموزشی مهد کودک نارنج  گروه سنی کودک

  captcha

  مجموعه نارنج با توجه به مسئولیت اجتماعی و همچنین ارتقای سطح آموزشی کودکان و والدین اقدام به برگزاری مجموعه ای از کلاس های آنلاین نموده است. این کلاس ها شامل دوره های زیر می باشد:

  کلاس فرزندپروری

  روانشناسی آنلاین

  کلاس زبان گروهی

  زبان نیمه گروهی ۳ تا ۴ سال گروه A

  زبان نیمه گروهی ۳ تا ۴ سال گروه B

  زبان نیمه گروهی ۴ تا ۵ سال

  نکات مهم:

  آموزش آنلاین و مزایای آن

  آموزش آنلاین (Online Education) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد. در آموزش آنلاین، مدرسین و کارآموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان (Synchronous) با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند. المان‌های این نوع آموزش انواع عناصر چندرسآن‌های ازجمله گرافیک، صدا، تصویر و صفحات وب‌ است که همه از طریق یک مرورگر اینترنتی قابل‌دسترس هستند و جایگزین اجزای کلاس درس سنتی شده‌اند.

  در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ای، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها برای دانش‌آموزان این سبک از آموزش فراهم است. تعاملات بین مدرس و دانش‌آموزان نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است. آموزش آنلاین به طور معمول به تناسب نیازهای یادگیری خاص هر فرد قابل تنظیم است. بنابراین، این نوع آموزش تقریباً در هر زمان و هر مکان می تواند انجام شود؛ درصورتی‌که دسترسی به یک رایانه و اینترنت با سرعت مناسب فراهم باشد.

  این نوع آموزش را، آموزش مبتنی بر وب؛ در هر زمان و هر کجا می‌گویند. پیش از این شیوه های دیگری از آموزش مجازی مورد استفاده قرار می‌گرفت که با عنوآن‌های آموزش مبتنی بر کامپیوتر، یادگیری از راه دور یا یادگیری الکترونیکی نیز شناخته می‌شدند. در ادامه جهت شناخت بهتر این شیوه جدید از آموزش، مروری به پیشینه آموزش مجازی خواهیم داشت.

  آموزش آنلاین چه کاربردی دارد؟

  در مدارس و مهد کودک ها مواردی همچون کمبود فضای آموزشی ، شرایط جوی ناپایدار ، آلودگی هوا ، شیوع بیماری های واگیر دار و تعطیلات می تواند دلیلی برای تشکیل کلاس های آنلاین باشد. با استفاده از بستر‌های برگزاری کلاس آنلاین، شرکت در کلاس درس برای همه افراد از هر نقطه‌ای امکان‌پذیر است. و در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا دلبندان نارنج از طریق آموزش آنلاین در کلاس های خود شرکت می کنند .